Küsi hinnapakkumist

Töötajad

Vaskorehitus OÜ meeskonda kuuluvad hoolikalt valitud töötajad, kuna vaid nii suudame pakkuda parimat teenust ning teenindust.

 

Tallinn

 


Tamo Toodo
Objektijuht
+372 5551 5843
tamo@vaskorehitus.ee


Reno Toodo
Objektijuht
+372 5665 3518
reno@vaskorehitus.ee

Marek
Marek Läte
Töödejuhataja (Tallinn)
+372 53 334 539
marek@vaskorehitus.ee

 

 

 

 

 

Janar Villbach
Töödejuhataja (Tallinn)
+372 53084743
janar@vaskorehitus.ee

rasmusniinevali
Rasmus Niinemäe
Reklaamitööde objektijuht
372 555 25 544
reklaam@vaskorehitus.ee

 

 

Pärnu

 

 

 

 

 

Raigo Arusaar
Töödejuhataja (Pärnu)
+372 55529618
raigo@vaskorehitus.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viljandi

 

3D construction worker with tools - isolated over a white background
Raivo Kondel
Töödejuhataja (Viljandi)
+372 514 81 79
raivo@vaskorehitus.ee