Ettevõttest

Vaskorehitus OÜ on 2007. aastal tegevust alustanud ehitusettevõte. Tegutseme põhiliselt Tallinnas, kuid viimastel aastatel oleme laienenud oma tegevusega ka Pärnusse ning Viljandisse, seega võtame vastu ehitus- ja remonttöid üle kogu Eesti.

Teenindame nii era- kui ärikliente pea kõigis ehitusvaldkondades. Pakutavad teenused leiad siit. Oleme valmis aitama nõu ja jõuga, et leiaksite oma ehituslikule murele parima lahenduse – küsi lisainfot või pakkumist siit!

Meie meeskond koosneb hoolikalt valitud töötajatest, kes teevad oma tööd täieliku pühendumusega. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset tööd, võttes arvesse kliendi soove ning teostades tööd tähtaegselt. Soovime olla kliendile usaldusväärseks partneriks ning püüdleme alati selle poole, et kliendid jääksid meie tööga rahule.

Meil on olemas vajalikud teadmised, pikaajaline kogemus ehitusvaldkonnas, usaldusväärsed tarnijad, töökas meeskond mida oleme valmis töösse rakendama.

Vaskorehitus – Sinu kindel partner!

Meie eelised

 

  • Paindlikud teenused  Teenindame nii era- kui ärikliente pea kõigis ehitusvaldkondades.
  • Kõrged standardid – Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset tööd, võttes arvesse kliendi soove ning teostades tööd tähtaegselt.
  • Profesionaalne meeskond – Meie meeskond koosneb hoolikalt valitud töötajatest, kes teevad oma tööd täieliku pühendumusega.
  • Loovad lahendused – Oleme valmis aitama nõu ja jõuga, et leiaksite oma ehituslikule murele parima lahenduse.