Tagasiside

Rahulolevad kliendid on meie põhiväärtuseks! Soovime jagada Teiega väljavõtteid meie klientide tagasisidest. Tagasisidel on edasiviiv jõud! Anna meile teada, kuidas jäid rahule meie teenuse ning teenindusega.

Suhtlemine Vaskorehituse esindajatega oli väga meeldiv – täpne kokkulepetest kinnipidamine, asjalikud soovitused, vastutulelik suhtumine ja loomulikult kvaliteetne töö.
Klient
Vaskorehituse kohta on öelda ainult kiidusõnu. Kiirus, korrektsus, töödega lubatud ajaks lõpetamine.
Klient
Vaskorehituse esindaja reageeris väga kiiresti ja teostas oma töö kiiresti ja professionaalselt.
Klient
Kiidan väga Vaskorehitus OÜ kiirust, tegutsemist kui lõpptulemust, jäin kõigega väga rahule. Töötajad on väga sõbralikud ja andsid täpsemadki seletused minu rumalatele järelpärimistele ehituse vallas. Loodan Vaskorehitus OÜ-ga koostööd teha tulevikuski.
Klient
Vaskorehituse töödejuhatajatele ja töömeestele suured tänud! Esimene firma nende paljude seast, kes on külastanud meie maja 20 aasta jooksul, kellega jäin väga rahule. Esimesed töömehed, kelle järelt ei pidanud koristama, töö kiire ja korralik!.
Klient
Meeldiv kogemus, “töö kiire ja korralik”
Klient
Tänan väga meeldiva koostöö eest Vaskorehitust! Kõik tööd on hoolikalt ja korralikult tehtud. Toredad ja heade oskustega töömehed. Suurepärane suhtlemine kliendiga!! Julgen alati ka teistele seda ehitusfirmat soovitada
Klient
Remonti tehti kiiresti ja korrektselt! Olen väga rahul!
Klient
Kiitvad sõnad töötegijatele. Töö tehti väga korrektselt ja kiiresti. Koostöö fimaga VASKOREHITUS OÜ on tõeline kingitus. Tänud!!!
Klient